• Rzetelny serwis elektroniki!

  • Własny magazyn części zamiennych!

  • Serwis door-to-door! Sprawna przesyłka w obie strony!

O Firmie

Poznaj serwis Sharks Trade!

O firmie

Serwisem elektroniki zajmujemy się od końca lat 90. Z czasem nasza specjalizacja została zawężona do napraw urządzeń mobilnych tj.: laptopy, notebooki, itp. Obecnie firma posiada wielostanowiskowe centrum serwisowe oraz wykwalifikowany personel, który umożliwia dokonanie nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Dzięki firmom spedycyjnym możemy nasz obszar działania obejmuje cały kraj.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz firmy.
Posiadamy również ofertę dla sklepów komputerowych i firm informatycznych chcących rozszerzyć usługi w tym zakresie dla swoich Klientów.

centrum serwisowe

Własne zaplecze magazynowe części

Jednym z naszych atutów jest również posiadanie własnego zaplecza magazynowego, które pozwala w wielu wypadkach na znaczne skrócenie czasu naprawy, jak również obniżenie kosztów.

Bezpłatna ekspertyza

Jesteśmy przeciwnikami oferowania ekspertyz online lub do 15 min na podstawie opisanych objawów, gdyż uważamy takie podejście za nierzetelne i nieuczciwe wobec Klienta.

Nasi technicy, nie będą obiecywali najniżej ceny oraz dokonywali diagnozy bez fizycznego posiadania sprzętu, gdyż w elektronice każdy problem może mieć dziesiątki powodów, objawy mogą być podobne, a w związku z tym koszty ich usunięcia mogą być różne.

Zapewniamy za to dokonanie rzetelnej i wiarygodnej wyceny w oparciu o faktyczny problem oraz niezwłoczne przekazanie tej informacji prosto ze stanowiska technicznego za pośrednictwem elektronicznego systemu napraw.

Dzięki naszemu podejściu w wielu wypadkach masz możliwość wybrania wariantu wykonania naprawy, gdzie Ty podejmujesz decyzje o sposobie i kosztach, na podstawie kompleksowej informacji, którą od nas otrzymasz.

W odróżnieniu od serwisów oferujących „wróżby”, które najczęściej kończą się brakiem wykonanej naprawy lub niską jakością (byle się wyrobić w zaoferowanej cenie) – my odpowiemy na pytania, omówimy różnice, doradzimy i w efekcie dokonamy profesjonalnej naprawy Twojego laptopa, która będzie powodem do zadowolenia.

Bezpłatna ekspertyza

Czas wykonania zazwyczaj nie przekracza 24 h (możliwy tryb ekspresowy).

Dlaczego wybrać serwis Sharks Trade?

Zapraszamy do naszego serwisu – przyjdź, zobacz i skorzystaj z profesjonalnej obsługi i nie daj się złapać „łowcom uszkodzonych laptopów”.

Rzetelna ekspertyza
Profesjonalna naprawa

RMA – elektroniczny system monitorowania napraw

Każdy dostarczony laptop jest rejestrowany w naszym systemie, a wszelkie czynności oraz postępy są przekazywane do Państwa w czasie rzeczywistym (online).

Informacje wysyłamy za pośrednictwem poczty elektronicznej (email) lub serwisu SMS, bezpośrednio na Państwa telefon.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu RMA zawsze otrzymujecie Państwo informacje na bieżąco, a jak wiadomo – każdemu, kto doświadczył awarii laptopa zależy na czasie.

Osoby chcące obserwować postępy mają również możliwość weryfikacji działań na stronie serwisu.

System umożliwia również dokonanie zamówienia usługi wraz z odbiorem sprzętu od Klienta (door-to-door) oraz natychmiastowym dostarczeniu zaraz po dokonaniu naprawy.

System RMA

Profesjonalny system monitorowania napraw pozwala na sprawdzenie statusu realizacji naprawy. Informacje o wykonywanych czynnościach są rejestrowane w systemie i przekazywane do klientów za pomocą wiadomości email lub SMS. Udostępniamy też stronę pozwalającą na sprawdzenie postępu naprawy.

Door-to-door - odbiór oraz odesłanie do Klienta (pełne ubezpieczenie i monitorowanie)

Usługa door-to-door

polega na odbiorze sprzętu od klienta za pośrednictwem kuriera i dostarczeniu go z powrotem po wykonaniu naprawy. Z nami naprawisz sprzęt bez wychodzenia z domu.

Ogólnopolski zasięg działania jest możliwy za pośrednictwem firm kurierskich, które umożliwiają szybkie dostarczenie oraz późniejszy zwrot zgłoszonych do naprawy laptopów.

Zamówienie usług jest możliwe za pośrednictwem strony internetowej, a przesyłki podlegają monitorowaniu oraz są ubezpieczone do kwoty 5000 PLN.

Czas transportu w każdą ze stron zazwyczaj nie przekracza 24h. Koszt usługi wynosi 29 PLN.

Co zrobić, kiedy nie uda się naprawić?

Pomimo dołożenia wszelkich starań oraz wiedzy fachowej, w niektórych wypadkach, szczególnie podczas napraw mało popularnych marek, mogą wystąpić problemy np. z dostępnością części, co w efekcie końcowym uniemożliwi naprawę.

Mamy tutaj jednak dla Państwa gotowe rozwiązanie, gdyż jako bezpośredni importer biznesowych laptopów możemy zaoferować dowolnie dopasowany laptop wraz z przeniesieniem danych ze sprzętu, który uległ awarii. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest udzielona gwarancja, której czas trwania wynosi nawet do 36 miesięcy.

Nie wszystko da się naprawić

Z uwagi na brak dostępności części, czasem zdarza się, że sprzętu nie da się naprawić. Dotyczy to głównie mało popularnych marek notebooków. Jeśli naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna proponujemy zakup nowego sprzętu na preferencyjnych warunkach. Oferujemy też przeniesienie danych z uszkodzonego komputera.

Wypożyczenie laptopa lub sprzęt zastępczy na czas naprawy

Wypożyczenie laptopa

Wiemy jak dotkliwy może być brak komputera, jeśli jest on nam niezbędny do pracy. Dlatego oferujemy sprzęt zastępczy na czas naprawy.

Nasza oferta obejmuje zarówno wynajem krótko- jak i długoterminowy.

Umożliwiamy wypożyczenie komputerów lub laptopów – dotyczy to wynajmu krótko i długoterminowego.

Oferta naszej firmy pozwala na alternatywne rozwiązanie problemu z brakiem sprzętu osób indywidualnych, jak i firm organizujących eventy, szkolenia, prezentacje, wykłady, egzaminy i wszelkiego rodzaju wydarzenia, które takiej usługi wymagają.

Obsługa administracyjno - serwisowa PREMIUM

Poza serwisem elektroniki firma nasz posiada specjalistów z branży IT, w tym również programistów, którzy są w stanie rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy sprzętowe, strukturalne, jak i te na poziomie systemów i aplikacji.

Usługi informatyczne jakie świadczymy, mogą być wykonywane zdalnie oraz w siedzibie Klienta, a wariant współpracy może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Obsługa dotyczy bieżących zleceń, jak również umożliwia podpisanie umów administracyjno-serwisowych, które gwarantować będą preferencyjne warunki współpracy.

W ramach współpracy dokonujemy audytu sprzętu i oprogramowania, gdzie następuje także weryfikacja pod kątem aktualnych przepisów licencyjnych i prawnych. Weryfikujemy również wszelkie aspekty wewnętrzne i zewnętrzne mające wpływ na bezpieczeństwo danych firmowych.

Naszym Klientom zapewniamy optymalizacje wydatków związanych z utrzymaniem i modernizacją struktury IT. Stała współpraca gwarantuje natychmiastowe podjęcie działań i interwencji przez opiekuna.

Obsługa IT

Nasi specjaliści z branży IT są w stanie rozwiązać każdy problem sprzętowy, programowy i strukturalny.

Udzielamy wsparcia zdalnego lub w siedzibie Klienta.