• Rzetelny serwis elektroniki!

  • Własny magazyn części zamiennych!

  • Serwis door-to-door! Sprawna przesyłka w obie strony!

Bezpłatna wycena naprawy

Bezpłatna wycena naprawy

Bezpłatna wycena naprawy

Jesteśmy przeciwnikami oferowania ekspertyz online lub do 15 min na podstawie opisanych objawów, gdyż uważamy takie podejście za nierzetelne i nieuczciwe wobec Klienta.

Nasi technicy, nie będą obiecywali najniżej ceny oraz dokonywali diagnozy bez fizycznego posiadania sprzętu, gdyż w elektronice każdy problem może mieć dziesiątki powodów, objawy mogą być podobne, a w związku z tym koszty ich usunięcia mogą być różne.

Zapewniamy za to dokonanie rzetelnej i wiarygodnej wyceny w oparciu o faktyczny problem oraz niezwłoczne przekazanie tej informacji prosto ze stanowiska technicznego za pośrednictwem elektroniczne systemu napraw.

Dzięki naszemu podejściu w wielu wypadkach masz możliwość wybrania wariantu wykonania naprawy, gdzie Ty podejmujesz decyzje o sposobie i kosztach, na podstawie kompleksowej informacji, którą od nas otrzymasz. W odróżnieniu od serwisów oferujących „wróżby”, które najczęściej kończą się brakiem wykonanej naprawy lub niska jakością (byle się wyrobić w zaoferowanej cenie) – my odpowiemy na pytania, omówimy różnice, doradzimy i w efekcie dokonamy profesjonalnej naprawy Twojego laptopa, która będzie powodem do zadowolenia.

Zapraszamy do naszego serwisu – przyjdź, zobacz i skorzystaj z profesjonalnej obsługi i nie daj się złapać „łowcom uszkodzonych laptopów”.

Bezpłatna diagnoza

Diagnoza jest bezpłatna. Po zdiagnozowaniu sprzętu przedstawimy Ci wycenę. Działania naprawcze podejmujemy dopiero po Twojej akceptacji.